Potřebujete poradit?
+420 778 738 745   (Po – Pá: 8 – 12; 13 – 16)

Ve středu 28.9. 2022 - ZAVŘENO 

Čím rozveselit pokoj?

Nejen pro rozveselení dětského pokoje, ale také dalších obytných místností se skvěle hodí tapety. Ale není tapeta jako tapeta. Klasickému papírovému provedení téměř odzvonilo, nyní se hlásí o slovo tzv. vliesové tapety. Ty jsou na trhu dalo by se říci nováčkem, přesto velmi rychle přibývá jejich příznivců.

​CO JE VLIESOVÁ TAPETA

Jedná se o speciální typ tapet, které jsou vyráběny z netkané textilie.


Co je vliesová tapeta

Jejich neocenitelnou vlastností je vysoká vzducho a paropropustnost, což zamezuje vzniku plísní pod tapetou. Díky tomu je tento typ tapet vhodný také do místností s vysokou vlhkostí, např. koupelny. Vyznačují se velkou pevností a stálobarevností, poslouží jako tepelná a zvuková izolační vrstva.​​APLIKACE VLIESOVÝCH TAPET NA STĚNU

Pamatuje na lepení klasických papírových tapet? Nanesení lepidla na tapetu, prokládání tapet a provlhčování? S tím se u vliesových tapet můžeme rozloučit. Stačí nanést lepidlo (na tento typ tapet) na stěnu a přiložit suchou vliesovou tapetu. V případě vzniklých bublin pod tapetou stačí tyto vytlačit směrem ke kraji. Ano, skutečně je to tak snadné.

                                                            


​​ŠIROKÁ NABÍDKA DEKORŮ

Nemějte obavy, že byste při výběru byli limitováni omezeným počtem dekorů. Na trhu je opravdu široká nabídka a je z čeho vybírat. Ať už zvolíte jednobarevný design nebo s moderním motivem, věříme, že tyto tapety uspokojí vaše požadavky.​Jak tapetu odstraním, když se mi okouká?

Podobně jako je snadná aplikace těchto tapet, je jednoduché i jejich odstranění. Vliesové tapety se strhávají za sucha a vzhledem ke své pevnosti lze říci, že i beze zbytku.

Nenechte si proklouznout mezi prsty