Potřebujete poradit?
+420 778 738 745   (Po – Pá: 8 – 12; 13 – 16)

Čím rozveselit pokoj?

Nejen pro rozveselení dětského pokoje, ale také dalších obytných místností se skvěle hodí tapety. Ale není tapeta jako tapeta. Klasickému papírovému provedení téměř odzvonilo, nyní se hlásí o slovo tzv. vliesové tapety. Ty jsou na trhu dalo by se říci nováčkem, přesto velmi rychle přibývá jejich příznivců.

​CO JE VLIESOVÁ TAPETA

Jedná se o speciální typ tapet, které jsou vyráběny z netkané textilie.


Co je vliesová tapeta

Jejich neocenitelnou vlastností je vysoká vzducho a paropropustnost, což zamezuje vzniku plísní pod tapetou. Díky tomu je tento typ tapet vhodný také do místností s vysokou vlhkostí, např. koupelny. Vyznačují se velkou pevností a stálobarevností, poslouží jako tepelná a zvuková izolační vrstva.​​APLIKACE VLIESOVÝCH TAPET NA STĚNU

Pamatuje na lepení klasických papírových tapet? Nanesení lepidla na tapetu, prokládání tapet a provlhčování? S tím se u vliesových tapet můžeme rozloučit. Stačí nanést lepidlo (na tento typ tapet) na stěnu a přiložit suchou vliesovou tapetu. V případě vzniklých bublin pod tapetou stačí tyto vytlačit směrem ke kraji. Ano, skutečně je to tak snadné.

                                                            


​​ŠIROKÁ NABÍDKA DEKORŮ

Nemějte obavy, že byste při výběru byli limitováni omezeným počtem dekorů. Na trhu je opravdu široká nabídka a je z čeho vybírat. Ať už zvolíte jednobarevný design nebo s moderním motivem, věříme, že tyto tapety uspokojí vaše požadavky.​Jak tapetu odstraním, když se mi okouká?

Podobně jako je snadná aplikace těchto tapet, je jednoduché i jejich odstranění. Vliesové tapety se strhávají za sucha a vzhledem ke své pevnosti lze říci, že i beze zbytku.

Nenechte si proklouznout mezi prsty