Potřebujete poradit?
+420 778 738 745   (Po – Pá: 8.00 - 15.30)


Dřevěná lamela ACOUSTIC LINE - terracote / černá

Značka: STEGU

Šest lamel o rozměru 2650 x 245 x 22 mm, které se hodí do moderních interiérů. Lamely jsou vyrobeny z MDF potaženy PVC fólií a připevněny k filcovému podkladu o tloušťce 6 mm.

Vybraná varianta
ks

Skladem - odesíláme do 7 dnů ZDARMA

Moderní akustická dřevěná lamela na stěnu

Aranžmá s použitím dřevěných textur jsou dnes patrná téměř v každém stylu interiérového designu. Tento přírodní materiál snadno vytváří útulnou atmosféru a dokonale se kombinuje s dalšími texturami, jako jsou měkké tkaniny, surový beton, sklo a dokonce i kov.

Zachytili jsme to nejlepší z této rustikální výzdoby. Kolekce Esotica s výrazně tlumenou dubovou strukturou, zvýrazněnou harmonickou linearitou a jemnou kresbou, je kombinací klasiky a univerzálnosti. Vsaďte na Acoustic Line a ciťte se blaženě v obalu z dubového dřeva.

Kvalitní zpracování a dokonalé akustické vlastnosti

Vysoce kvalitní a precizní zpracování s důrazem na detail zaručuje dlouhotrvající design interiéru. Na výrobu používáme pouze suroviny z odpovědně obhospodařovaných zdrojů, za kterou ručí FSC certifikátAkustické vlastnosti lamely na plstěné filcové podložce mají pozitivní vliv na akustiku místnosti, snižují hluk a eliminují chvění a hluk

Jednoduchá montáž svépomocí

Lamely jsou vyrobeny z MDF a lze je namontovat na stěny i stropy, protože jsou velmi lehké. Montují se přilepením montážním lepidlem - doporučujeme MAMUT GLUE Hight Tack od firmy Den Braven nebo přivrtáním na dřevěný rošt. Lamely můžete namontovat horizontálně, vertikálně či diagonálně. 

Rychlá údržba

Údržba výrobku je velmi snadná, protože lamely nevyžadují impregnaci a k udržení čistoty stačí pravidelně setřít nahromaděný prach suchým hadříkem.

Záruka
24 měsíců

Výrobce
STEGU

Kategorie
Dřevěné lamely

Hodnocení a recenze
Zboží zatím čeká na své první hodnocení.

Diskuze a poradna
Rádi vám poradíme. Na dotazy odpovídáme nejpozději do 24 hodin.

Nenechte si proklouznout mezi prsty